Recepciós (asszisztens) részmunkaidős állás lehetőség a Hölgyválaszban!

Recepciós (asszisztens)

  • Foglalkoztatás jellege: részmunkaidő
  • Délutáni és esti munkaidő

Munkavégzés helye: Hölgyválasz Táncstúdió 1061 Budapest, Paulay Ede utca 41.
Jelentkezésedet (fényképes önéletrajzzal) a stúdióvezető, Kramarik Éva várja, az eva@holgyvalasz.hu e-mail címre.

Főbb feladatok, munkák

  • A Hölgyválasz Táncstúdióba érkező vendégek fogadása, szükség esetén tájékoztatása
  • Beérkező telefonok, e-mailek, levelek fogadása, iktatása, megválaszolása, postai ügyintézés
  • Számlafeldolgozás: beérkező beszállítói számlák osztályozása, kiosztása
  • Esetenként pénztárgépkezelés
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Kedves, mosolygós, vendégszerető, barátságos, segítőkész, türelmes, precíz, jó szervező és problémamegoldó képességgel rendelkező, pozitív személyiség
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Szükséges nyelvtudás: Angol – alapfok/kommunikációképes szint

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Kellemes környezet, barátságos légkör
  • Fiatalos, dinamikus, kiegyensúlyozott és összetartó csapat
  • Stabil, biztonságos munkahely a Főváros szívében