2016-2017-es tanév Salsa és workshop órarend

Szintek és színek magyarázata:
Amennyiben az óra címére kattintasz, több óránknál plusz információkat is olvashatsz!

Órák szűrése
Óra típusok:
Helyszínek:
  1. hétfő
  2. kedd
  3. szerda
  4. csütörtök
  5. péntek
  1. 05/29 Óra Helyszín Tanárok
    2óra
    Kizomba II
    Corvin Karesz, Vero
    2óra
    Középhaladó 1
    Hölgyválasz Don, Tibi
    2óra
    Haladó 1
    Corvin Abdul, Csáki Kata
    2óra
    Kezdő 0
    Hölgyválasz Attila, Enikő
    2óra
    BACHATA teljesen kezdő tanfolyam
    Tília Angi, Tom Regisztráció
    2óra
    Kizomba WS
    Corvin Karesz, Vero Regisztráció
    2óra
    Haladó 1
    Tília Angi, Tom
    2óra
    Haladó 1
    Hölgyválasz Don, Tibi
    2óra
    Kezdő 1
    Hölgyválasz Attila, Enikő
    2óra
    Kezdő 1
    Corvin Abdul, Csáki Kata
  2. 05/30 Óra Helyszín Tanárok
    1óra
    Zumba
    Hölgyválasz Zsófi
    2óra
    Kezdő 0
    Tília Peti, Vero
    2óra
    Bachata II
    Corvin Karesz, Niki
    2óra
    Középhaladó 1
    Corvin Angi, Tom
    2óra
    Kezdő 1
    Hölgyválasz Tibi, Vussy
    1óra 30'
    Haladó 2
    T-klub Dóri, Gery
    2óra
    Kezdő 1
    Tília Peti, Vero
    2óra
    Haladó 1
    Corvin Karesz, Niki
    2óra
    Kezdő 0
    Corvin Angi, Tom
    2óra
    Son
    Hölgyválasz Tibi, Vussy
    2óra
    Party előkészítő, bulira hangoló, önbizalom növelő salsa óra
    Tília Kritti, Peti
    1óra 30'
    Kezdő 2
    T-klub Laura, Rozso
    1óra 30'
    Középhaladó 2
    T-klub Dóri, Gery
  3. 05/31 Óra Helyszín Tanárok
    1óra
    Zumba
    Hölgyválasz Vussy
    2óra
    Kezdő 1
    Hölgyválasz Atesz, Dóri
    2óra
    Középhaladó 1
    Tília Kritti, Peti
    2óra
    Bachata Haladó
    Corvin Karesz, Vero
    2óra
    Kezdő 0
    Corvin Edit, Judy, Tom
    1óra 30'
    Kezdő 0
    Székesfehérvár Adri, Jani
    1óra 30'
    Haladó 1
    Székesfehérvár Adri, Dénes
    2óra
    Kezdő 2
    Hölgyválasz Atesz, Dóri
    2óra
    Kizomba I
    Corvin Karesz, Vero
    2óra
    Középhaladó 1
    Corvin Edit, Judy, Tom
    2óra
    Kezdő 0
    Tília Kritti, Peti
    1óra 30'
    Kezdő 1
    Székesfehérvár Adri, Jani, Orsi
    1óra 30'
    Középhaladó 1
    Székesfehérvár Adri, Dénes
  4. 06/01 Óra Helyszín Tanárok
    1óra
    Zumba
    Hölgyválasz Zsófi
    2óra
    Kezdő 2
    Hölgyválasz Karesz, Vussy
    2óra
    Középhaladó 1
    Corvin Don, Tibi
    2óra
    Kezdő 1
    Corvin Jani, Juli
    1óra 30'
    Női mozgás
    Tília Laura
    2óra
    Chachacha
    Hölgyválasz Karesz, Vussy Regisztráció
    2óra
    Rueda csoport
    Corvin Dénes, Regina
    2óra
    Középhaladó 2
    Tília Atesz, Laura
  5. 06/02 Óra Helyszín Tanárok
    2óra
    Középhaladó 1
    Hölgyválasz Don, Tibi